«Фармак» поповнив офтальмологічний портфель препаратом Віаль Сльоза

Компанія «Фармак» вивела на ринок новий офтальмологічний препарат Віаль Сльоза у формі крапель для очей (10 мл).

Препарат застосовується для попередження та усунення симптомів подразнення чи печіння при сухості та втомі очей, викликаної різними чинниками, а також для захисту від подальшого подразнення.

Євген Шлапак, консультант з маркетингу компанії «Фармак»: «Щороку продається майже півмільйона флаконів офтальмологічних засобів для зволоження слизової оболонки ока. Це так звані «штучні сльози», що входять в домашню аптечку кожної людини, яка носить контактні лінзи.

Лікарі-офтальмологи радять використовувати препарати «штучної сльози» для лікування синдрому сухого ока*. За статистикою, цим синдромом страждають переважно люди похилого віку (60% від усіх хворих), що мають авітаміноз, ендокринні порушення, період менопаузи, хронічні захворювання ока, нирок та судин.  Тривалий прийом деяких лікарських препаратів (антигіпертензивних, антиаритмічних) призводить до зневоднення організму, знижує вироблення рідини в організмі, що призводить до підвищення в'язкості сліз і зниження їх загального обсягу».         

Оксана Єфремова, консультант із маркетингу відділу маркетингу безрецептурних препаратів компанії «Фармак»: «Препарат «Віаль Сльоза» також можна використовувати:

  • особам, що часто та багато працюють за комп’ютером, особливо  в закритому приміщенні;
  • людям, що знаходяться у приміщенні з поганим освітленням чи кондиціонером, який пересушує повітря;
  • в літаку, в потязі, в автомобілі, де повітря зневоднене;
  • для полегшення дискомфорту в оці, спричиненого впливом вітру або сонячних променів;
  • алергікам, для очищення слизової оболонки ока від пилу та алергенів;
  • особам, які носять контактні лінзи;
  • людям похилого віку, у зв’язку зі зменшенням кількості слізної рідини з віком;
  • після травм, опіків ока чи хірургічних втручань;
  • як засіб для щоденного зволоження слизової оболонки ока для збереження її захисних фізіологічних властивостей».

Довідка

*Синдром сухого ока зовні має симптоми, схожі на запалення. Цей синдром супроводжується наступними ознаками: почервоніння очей, відчуття піску, різь, печіння в очах, але причина їхньої появи – не інфекція, а порушення зволоження рогівки ока.

 

 

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».