«Фармак» провів генеральне прибирання у День довкілля

Охорона навколишнього середовища – один із пріоритетів ПАТ «Фармак». Компанія системно реалізує проекти, направленні на покращення екологічного стану країни.

У День навколишнього середовища, 21 квітня, близько 100 працівників ПАТ «Фармак» разом із сім'ями узяли участь у прибиранні міста Київ.

Волонтери ПАТ «Фармак» прибрали лісову зону уздовж алеї художників на Андріївському узвозі. Кожен учасник акції доклав максимум зусиль задля очищення історичної частини міста.

Інші новини

Стала відома дата нагородження переможців проекту «Екошкола»

2 червня відбудеться фінал проекту «Екошкола», який реалізує ПАТ «Фармак» спільно з всеукраїнським молодіжним рухом «Let’s do it, Ukraine».

ПАТ «Фармак» у складі Консорціуму наукових установ та промислових партнерів із ЄС та США розпочало реалізацію проекту ORBIS у межах програми наукових грантів Європейської Комісії «Горизонт-2020».

Суть проекту полягає в обміні науковим досвідом та інноваціями задля покращення та пришвидшення розробки й дослідження лікарських засобів на початкових етапах з особливою увагою на процеси та технології.