«Фармак» провів освітній захід- «Школа МРТ»

Лідер вітчизняної фармацевтичної галузі компанія «Фармак», провела  дводенну науково-практичну конференцію для лікарів радіологів -  «Школа МРТ «Фармак» 2016». Це п’ятий  захід такого формату, організований компанією «Фармак».

В конференції взяли  участь близько 200 лікарів, окрім українців в конференції взяли участь 14 білорусів, 3 італійці, 3 казахів та делегат з Сербії. Перед спеціалістами виступили кращі вітчизняні фахівці у галузі магнітно-резонансної томографії (МРТ). На конференції обговорювали питання можливостей МРТ в проведенні діагностики раку. Увагу зосередили також на  питаннях МРТ  ока, МРТ скроневої кістки та основи черепа. Розглядали переваги МРТ в діагностиці травматичних пошкоджень опорно-рухового апарату, особливості використання МРТ в діагностиці адгезивного капсуліту плечового суглобу.  

Також серед тем заходу були інтерактивні випадки з нейро-та скелетно-м’язової радіології.

Окрім теоретичної частини в рамках «Школи МРТ «Фармак» 2016» представили практичні кейси.

Валерій Ющук, консультант з маркетингу компанії «Фармак»: « «Школа МРТ «Фармак» - одна з небагатьох освітніх програм такого типу на пострадянському просторі та на даний момент єдина в Україні. Це вже традиційний захід для «Фармак, який активно спрямовує свою діяльність на розвиток лікарів, що працюють в сфері магніто-резонансної томографії. Крім лекційної частини, в рамках «Школи МРТ «Фармак» 2016» ми також практикуємо практичні блоки, де спікери демонструють цікаві клінічні випадки з власної практики. Кожен випадок детально обговорюється учасниками Школи, що дає змогу підвищити рівень практичних навичок».

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».