«Фармак» розробив протизапальний препарат Бетаспан® Депо

Фахівці «Фармак» розробили та вивели на ринок кортикостероїдний препарат Бетаспан® Депо. Новинка випускається у формі розчину для ін’єкцій.

Бетаспан® Депо призначається для лікування запально-дегенеративних, ревматологічних захворювань, бронхіальної астми, алергологічних захворювань, дерматитів, аутоімунних захворювань кишківника. Особливістю новинки є те, що вона складається з двох фракцій – водорозчинної та кристалічної. Водорозчинна складова забезпечує швидкий початковий ефект, а кристалічна - тривалість ефекту після однократного введення до 28 діб.

Бетаспан® Депо  випускається у вигляді розчину для ін’єкцій по 5 ампул в упаковці.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».