«Фармак» розширив лінійку Корвалолу

Лідер вітчизняного фармацевтичного ринку, компанія «Фармак», розширив лінійку заспокійливих засобів Корвалол, вивівши на ринок краплі м’якої седативної дії Корвалол Н.

«Фармак» виробляє оригінальний Корвалол майже півстоліття, регулярно розширюючи лінійку препарату. Так, на початку 2013 року компанія вивела на ринок Корвалол у таблетках. З початку осені в портфелі фармвиробника з’явився новий препарат – Корвалол Н у краплях (25 мл).

Оксана Степанчук, консультант з маркетингу відділу маркетингу безрецептурних препаратів компанії «Фармак»: «Корвалол Н – краплі, що мають легку заспокійливу дію та зменшують прояви стресу й нервового напруження. До складу препарату входить етиловий ефір α-бромізовалеріанової кислоти, олія м’яти, олія хмелю та валідол.

Препарат рекомендовано вживати при неврозах з підвищеною дратівливістю, при спазмах кишківника, нерізко виражених спазмах коронарних судин, тахікардії, у комплексній терапії артеріальної гіпертензії та вегето-судинної дистонії».   

 

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».