«Фармак» розширив лінійку Вазопро

Лідер фармацевтичного ринку, компанія «Фармак», розширив лінійку препаратів для лікування серцево-судинних захворювань Вазопро. Тепер лікарський засіб випускатиметься у формі капсул 500 мг №60.

Вазопро в капсулах призначається у складі комплексної терапії ішемічної хвороби серця і дисгормональної кардіоміопатії; при гострих та хронічних порушеннях кровопостачання мозку, гемофтальмах та крововиливах у сітківку різної етиології; тромбозах центральної вени сітківки та її гілок. Також препарат призначають при ретинопатії різної етіології, зниженій працездатності, фізичному перенавантаженні, абстинентному синдромі при хронічному алкоголізмі.

Олена Гічко, консультант з маркетингу відділу маркетингу рецептурних препаратів компанії «Фармак»: «В Україні з кожним роком зростає кількість хворих на серцево-судинні захворювання. Лікування є затратним. Щоб зробити його більш доступним та дати можливість хворим пройти повний курс лікування, «Фармак» розробив та вивів на ринок Вазопро у формі капсул. Однієї упаковки препарату вистачає на 1 місяць, тобто для повного завершення лікування після проведення ін’єкційної терапії препаратом Вазопро у формі розчину для ін’єкцій».

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».