«Фармак» розширює косметичну лінійку Авуаж

Вітчизняна фармацевтична компанія «Фармак» розширює лінійку засобів для контурної пластики та корекції вікових змін шкіри. Компанія випустила та вивела на ринок косметичний засіб Авуаж Плюс®.

Новинка випускається у заповненому шприці об’ємом 1 мл і містить стабілізовану гіалуронову кислоту у концентрації 22 мг/мл.  Авуаж Плюс® має ще більші волюмізуючі властивості (такі, що надають об’ємний ефект) та застосовується для усунення вікових змін шкіри, ефективної корекції глибоких зморшок обличчя та шиї, корекції певних недоліків у зовнішності (збільшення об’єму губ, вилиць, підборіддя).

Нагадаємо, що розвивати лінійку косметичних засобів «Фармак» почав на початку 2014 року, вивівши на ринок біогель Авуаж.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».