«Фармак» став переможцем Індексу прозорості сайтів

«Фармак» було визнано найбільш прозорою компанією на фармакологічному ринку України, за результатами дослідження Індексу прозорості сайтів українських компаній-2015. Його ініціатор - Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності».

Індекс прозорості, заснований на методиці Beyond Business, оцінює інтернет-сайти публічних компаній різних галузей економіки на наявність на них повної і доступної інформації про корпоративну соціальну відповідальність. У дослідженні за 2015 рік оцінювались  87 найбільших компаній України.

Учасники рейтингу прозорості оцінювалися за чотирма критеріями: наявність звіту про діяльність компанії у соціальній та екологічній сферах; рівень розкриття інформації за ключовими сферами корпоративної соціальної відповідальності; легкий доступ читача до будь-якої інформації про соціальну та екологічну відповідальність компанії та доступність веб-сайту з точки зору мов. Відповідно до методології Індексу «Фармак» набрав 48 балів, що є найвищим рівнем прозорості серед фармкомпаній.

Марина Саприкіна, керівник Центру «Розвиток КСВ» : "Центр «Розвиток КСВ» проводить Індекс Прозорості з 2011 року за методологією, розробленою Beyond Business (Ізраїль) та Центром "Розвиток КСВ". Протягом 5-ти років можна побачити як змінювалась прозорість українських компаній, в т.ч. і компанії "Фармак". Для нас Індекс - це м'який інструмент (soft tool), який допомагає моніторити прозорість і розвиток КСВ компаній в Україні. В Європі вже є обов'язкові інструменти для великих компаній, напр. Директива розкриття нефінансових показників в щорічному звіті."

Головна особливість Індексу прозорості полягає у тому, що будь-хто може перевірити його, зайшовши на сайт компанії та ознайомившись з даними по соціальній діяльності на благо країни.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».