«Фармак» відстояв право на випуск Хондрасил

Лідер фармацевтичної промисловості України - компанія «Фармак» відстояла право на виробництво препарату Хондрасил.

В 2010 році  російська фармацевтична компанія «Ніжфарм» подала до суду позов з вимогою зупинити виробництво та реалізацію медичного препарату Хондрасил, а також визнати недійсним свідоцтво про реєстрацію компанією «Фармак» бренду «Chondrasil»/«Хондрасил», і надалі не використовувати цю назву в маркетингових комунікаціях.

14 листопада 2012 року Вищий господарський суд відмовив позивачеві в забороні продажу Хондрасил, який виробляється компанією «Фармак». 

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».