«Фармак» вивів на ринок Уронефрон краплі об’ємом 50 мл

Лінійка рослинного лікарського засобу Уронефрон, який використовується для лікування сечовидільної системи, поповнилася новою формою випуску. Тепер препарат виробляється також і в формі крапель об’ємом 50 мл.

Курс лікування Уронефроном складає від 2-х до 6-ти тижнів. Нова форма випуску лікарського засобу (Уронефрон краплі 50 мл) розрахована на мінімальний курс лікування – 2 тижні.

Уронефрон застосовується  у комплексній терапії інфекційних і запальних захворювань сечовидільної системи (хронічний цистит, хронічний пієлонефрит, хронічний уретрит), що супроводжують сечокам’яну хворобу; під час профілактики рецидивів сечокам’яної хвороби, в тому числі після хірургічного видалення сечових конкрементів.

Нагадаємо, що Уронефрон також випускається у формі крапель об’ємом 25 мл,  у формі сиропу та гелю.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».