«Фармак» вивів на ринок дієтичну біологічно активну добавку Гепаргін

Продуктовий портфель компанії «Фармак» - лідера вітчизняного фармацевтичного ринку, поповнився новим препаратом – дієтичною біологічно активною добавкою Гепаргін. Новинка виробляється у формі розчину для перорального застосування 10 мл, №10.

До складу Гепаргіну входять амінокислоти Аргінін та Бетаїн, потрібні для відновлення порушеної функції печінки, синтезу білка, нормалізації обміну жирів в організмі в цілому.

Гепаргін може бути рекомендований:

  • при стресах, астенії – для загального зміцнення організму;
  • при синдромі «хронічної втоми» у жителів мегаполісів, офісних працівників;
  • в комплексному лікуванні ГРВІ, грипу та інших інфекцій, що призводять до ослаблення організму, зниження його захисних сил;
  • для активних працюючих людей з високим темпом життя.

Гепаргін впливає на загальне зміцнення організму, захищаючи його від стресу та перевтоми, дії негативних факторів зовнішнього середовища (погана екологія, забруднена вода та їжа). Окрім того, препарат дуже зручний у застосуванні: вміст 1 флакону слід розвести у половині склянки води та випити. Дозування: 1-3 флакони на добу. Курс лікування становить 3-4 тижні.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».