«Фармак» вивів на ринок назальний препарат Мілт

Лідер вітчизняної фармацевтичної галузі, компанія «Фармак», поповнив лінійку назальних препаратів новим лікарським засобом Мілт. Препарат випускається у формі крапель для носа – по 10 мл у флаконі.

Мілт назальні краплі застосовується:

  • для симптоматичного лікування застуди, закладеності носа, гострих і хронічних ринітів, сезонних (сінна гарячка) та несезонних алергічних ринітів, гострих та хронічних синуситів, вазомоторних ринітів;
  • як допоміжна терапія при гострому середньому отиті;
  • для підготовки до хірургічного втручання у ділянці носа і усунення набряку слизової оболонки носа і придаткових пазух після хірургічного втручання.

Тетяна Дзюба, консультант з маркетингу компанії «Фармак»: «Мілт назальні краплі – це комбінований препарат, який містить фенілефрин і диметинден, які забезпечують судинозвужувальну та протиалергічну дію. Подвійна дія та привабливий профіль безпеки назальних крапель Мілт стали важливими критеріями для додавання цього препарату в продуктовий портфель «Фармак». Мілт зменшує виділення з носа та сприяє очищенню носових ходів, не порушуючи при цьому фізіологічних функцій миготливого епітелію і слизової оболонки носа».

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».