«Фармак» вивів на ринок новий бренд для лікування грипу - Айдрінк

Фармацевтична компанія «Фармак» оновила свою лінійку новим брендом – препаратом для симптоматичного лікування гострих респіраторних інфекцій і грипу – Айдрінк. Лікарський засіб випускається у формі саше для приготування розчину.

Айдрінк – лікарський засіб для симптоматичного лікування грипу та застуди.  Препарат випускається зі смаком чорної смородини та лимону. Лікарський засіб містить оптимальну дозу парацетамолу, яка полегшує симптоми застуди, а також фенілефрину г/х , що сприяє усуненню закладеності носа та нежиттю. Лікарський засіб зменшує прояви найчастіших симптомів грипу та ГРВІ  - головний біль, біль у м’язах і суглобах, біль у горлі, підвищення температури тіла, закладеність носа.

Вікторія Сятиня, продакт-менеджер компанії «Фармак»: «Однією з переваг Айдрінку є те, що він не містить компонентів, які викликають сонливість, відповідно пацієнт може приймати його в будь-який час доби. Препарат можна застосовувати дорослим та дітям з 12 років. Айдрінк – препарат-генерик продукту, який дуже успішний за кордоном, але не представлений в Україні».

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».