«Фармак» вивів на ринок новий препарат Пшик

Компанія «Фармак» продовжує розширювати лінійку назальних препаратів. Так, в портфелі компанії з’явився новий препарат Пшик спрей назальний з морською водою (об’єм 100 мл).

Лікарський засіб рекомендується до застосовування:

- у складі комплексного лікування та з метою профілактики ГРЗ, ГРВІ, застуді, для очищення слизової оболонки носа від хвороботворних бактерій і вірусів та полегшення стану пацієнта;

- для полегшення стану пацієнта при гострих та хронічних запальних захворюваннях носоглотки, придаткових пазух носа та носової порожнини різної етіології (риніти, синусити);

- як засіб для щоденного зволоження слизової оболонки носа для збереження її захисних фізіологічних властивостей в умовах підвищеної сухості повітря;

- для виведення алергенів зі слизової оболонки носа;

- для зменшення проявів місцевого запального процесу в носовій порожнині.

Препарат Пшик, створений на основі морської води*,  має три форми випуску:  Пшик для дітей, Пшик  для дорослих та Пшик гіпертонічний.

Лікарський засіб  можна застосувати вагітним, жінкам в період годування груддю та дітям від народження.

Довідка

*Спрей назальний з морською водою Пшик створений на основі морської води з 25-кілометрового морського фіорду Gullmarsfjorden, розташованого на західному узбережжі Швеції, з якого водозбір здійснюється  з глибини  32 метри нижче рівня моря.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».