«Фармак» вивів на ринок препарат для екстреної терапії кровотеч – Гемотран

Лідер вітчизняного фармацевтичного ринку, компанія «Фармак», вивів на ринок препарат для екстреної терапії  кровотечі – Гемотран®. Новинка випускається у формі розчину для ін’єкцій 50 мг/мл 5 мл №10, 100 мг/мл 5 мл №5.

До складу Гемотрану входить транексамова кислота. Препарат призначається при кровотечах або ризику кровотечі при посиленні фібринолізу як генералізованого (кровотеча під час операції на передміхуровій залозі та в післяопераційному періоді, геморагічні ускладнення фібринолітичної терапії), так і місцевого (маткова, шлунково-кишкова кровотеча,  кровотеча після простатектомії, тонзилектомії, конізації шийки матки, екстракції зуба у хворих на гемофілію).

Алла Мілєвська, консультант з маркетингу компанії «Фармак»: «В хірургії сьогодні віддають перевагу препаратам транексамової кислоти, оскільки вони мають дуже швидку кровоспинну дію, доведену результатами багатьох міжнародних досліджень.

Клінічно доведено, що препарати транексамової кислоти мають у 10-20 разів більш виражену гемостатичну дію, ніж амінокапронова кислота і десмопресин. Транексамова кислота стоїть на першій лінії в рекомендаціях лікування кровотеч ВООЗ. Недоступність цього препарату для широкого загалу в Україні до сих пір була обумовлена високою вартістю імпортованих препаратів. Вивівши на ринок препарат Гемотран за доступною ціною, «Фармак» сподівається вирішити цю проблему».

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».