«Фармак» вивів на ринок препарат для лікування отиту Ототон

Компанія «Фармак» - лідер вітчизняного фармацевтичного ринку продовжує поповнювати отоларингологічний портфель та виводити на ринок нові препарати. Так, в продуктовому портфелі виробника з’явився новий препарат Ототон у формі вушних крапель (16 г).

Ототон  застосовується для місцевого симптоматичного лікування та знеболювання при захворюваннях середнього вуха з інтактною барабанною перетинкою:

  • середньому отиті у гострому періоді;
  • набряковому вірусному отиті (післягрипозному);
  • баротравматичному отиті.

 

Ототон є комбінацією двох активних інгредієнтів: феназону та лідокаїну, які обумовлюють виражений знеболювальний та протизапальний ефект.

Дія препарату розпочинається вже через 5 хвилин після закапування. А больовий синдром майже повністю зникає через 15-30 хвилин.

Лікарський засіб призначається дорослим пацієнтам і дітям по 4 краплі 2-3 рази на добу.

При необхідності  Ототон  можна застосовувати у період вагітності, під час годування груддю, а також дітям грудного віку після консультації з лікарем.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».