«Фармак» вивів на ринок препарат для відновлення печінки Ларнамін

Компанія «Фармак», лідер вітчизняної фармацевтичної галузі, вивела на ринок України препарат для відновлення детоксикаційної функції печінки Ларнамін. Лікарський засіб випускається у формі гранул в саше по 5 г для перорального застосування.

В основі Ларнаміну у формі саше – діюча речовина L-орнітіну L-аспартат. Препарат застосовується при гострих та хронічних захворюваннях печінки, що супроводжуються порушенням ії детоксикаційної функції.

Ларнамін знешкоджує токсичний вплив алкоголю, медикаментів, шкідливих речовин, очищує організм від токсинів та відновлює роботу печінки.

Ларнамін є головною ланкою в лікуванні гепатитів, цирозів, вірусних та медикаментозних уражень печінки.

Увага!

Інформація, розміщена на цій сторінці, призначена виключно для медичних і фармацевтичних працівників. Відвідувачі сайту не повинні використовувати цю інформацію в якості медичних порад і рекомендацій. Вибір і призначення лікарських препаратів, а також контроль за їх застосуванням може здійснювати лише лікар, який завжди враховує індивідуальні особливості пацієнта.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».