«Фармак» вивів на ринок препарат Ліра у формі орального розчину

Компанія «Фармак» розширює лінійку препаратів для лікування гострих (інсульт) та хронічних порушень мозкового кровообігу – Ліра (цитиколін). Спеціалісти компанії розробили та вивели на ринок лікарський засіб Ліра у формі сиропу (30 мл).  

Компанія «Фармак» активно працює в напрямку лікування серцево-судинних та цереброваскулярних  захворювань. Зокрема, значна увага приділяється повноцінному забезпеченню якісного та доступного лікування гострих та хронічних порушень мозкового кровообігу у дорослих, неврологічних хвороб  у дітей. З цією метою фахівці компанії розробили та вивели на ринок препарат Ліра у формі сиропу (30 мл).

Лікарський засіб призначається дорослим пацієнтам у гострий період та після перенесених станів:

  • ішемічний інсульт;
  • геморагічний інсульт;
  • транзиторна ішемічна атака;
  • черепно-мозкова травма;
  • дисциркуляторна, гіпертонічна, діабетична, атеросклеротична енцефалопатія;
  • хронічна ішемія мозку.

Сироп Ліра може також застосовуватися для лікування у дітей гіпертонусу м’язів нижніх кінцівок, енцефалопатії, ДЦП, черепно-мозкових травм, наслідків нейроінфекцій, ішемічних станів при внутрішньоутробному розвитку.

Курс лікування препаратом становить не менше 45 діб.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».