«Фармак» вивів на ринок протидіабетичний препарат Арфа Комбі

«Фармак» вивів на ринок препарат для комплексного лікування хворих на цукровий діабет 2-го типу – Арфа Комбі.

До складу новинки входить таурин, екстракт  перікарпію квасолі й листя чорниці.

Ольга Галілейська, консультант з маркетингу відділу маркетингу госпітальних препаратів: «На сьогодні відомо понад 150 рослин, що мають цукрознижуючі властивості. Серед них найбільш ефективними вважають чорницю та квасолю. Спеціалісти стверджують, що стулки квасолі та листя чорниці мають ефект, подібний до дії препаратів групи бігуанідів, що проявляється в зменшенні інсулінорезистентності та, відповідно, оптимізації дії ендогенного інсуліну. Це, в свою чергу, підвищує ефективність засвоєння  глюкози клітинами людського організму. Застосування цих рослин в низці випадків дозволяє досягнути  кращої компенсації  інсулінонезалежного цукрового діабету. Ця дія підтверджена спеціалістами багатьох країн світу. Таурин, що входить до складу Арфа Комбі, компенсує дефіцит власного таурину в організмі людини, який спостерігається при цукровому діабеті. Ця сульфокислота потрібна для оптимального функціонування будь-якого органу».

Арфа Комбі належить до фармакологічної групи «Дієтичні добавки». Препарат виготовляється у формі капсул №60. Новинка має ряд переваг:

  • винятково природне походження з екологічно чистої сировини;
  • здатність покращувати обмін глюкози, що дозволяє використовувати препарат для посилення цукрознижуючого ефекту поточної терапії хворих на цукровий діабет 2-го типу;
  • сприяє покращенню функцій міокарду, сітківки ока, головного мозку;
  • за рахунок сірковмісного таурину сприяє зменшенню проявів інтоксикації, пов’язаної з діабетом та іншими тяжкими захворюваннями;
  • має позитивний вплив на ліпідний спектр крові та стан серцевого м’яза у людей, що знаходяться в зоні ризику: мають надлишкову вагу, зловживають їжею з високим вмістом жирів, ведуть малорухливий спосіб життя, мають найближчих родичів, хворих на діабет 2-го типу.
Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».