«Фармак» вивів на ринок знеболюючий та протизапальний препарат Кейвер

Вітчизняний лідер фармацевтичної галузі компанія «Фармак» продовжує поповнювати портфель протизапальних та знеболювальних засобів. Так, на ринку з’явився новий препарат  Кейвер у формі розчину для ін’єкцій  50 мг/мл 2 мл №10 та у формі таблеток 25 мг №10.

Кейвер  у формі розчину для ін’єкцій застосовується при:

  • cимптоматичному лікуванні гострого болю середньої та високої інтенсивності у випадках, коли пероральне застосування препарату недоцільне, наприклад при післяопераційних болях, ниркових коліках та болю у попереку.

Кейвер у формі таблеток рекомендований  при:

  • симптоматичній терапії болю від легкого до помірного ступеня, наприклад м’язово-скелетного болю, болісних менструацій (дисменореї), зубного болю.

 

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».