«Фармак» визнали кращим вітчизняним фармвиробником

«Фармак» здобув перемогу в конкурсі «Панацея - 2013» в номінації «Компанія року» серед вітчизняних виробників лікарських засобів.

Напередодні Дня фармацевта «Фармак» вкотре здобув визнання як перший серед вітчизняних виробників ліків за результатами щорічного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея».

Дослідження, за якими визначалися переможці, проводилися аналітичними компаніями Business-Credit та SMD. За основу бралися дані за III і IV квартал 2012 року та І і ІІ квартал 2013 року. Спеціалісти аналізували ряд показників: обсяг та динаміку продажів (в грошах/упаковках); частку ринку, яку займає компанія; роботу, що проводить компанія через медичних представників (лікарі та фармацевти); кількість візитів та якість роботи медичних представників компанії серед лікарів та фармацевтів.

Урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Панацея - 2013» проходила 18 вересня в приміщенні Національного палацу мистецтв «Україна».

Марко Лаврух, керівник служби зі зв’язків з громадськістю компанії «Фармак» відзначив: «Саме завдяки злагодженій та самовідданій праці всіх фармаківців наша компанія є лідером ринку та вкотре здобуває визнання кращого вітчизняного фармвиробника. В цій нагороді понад 2000 перемог, тому що кожен фармаківець доклав зусилля для того, щоб «Фармак» був кращим у галузі».

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».