«Фармак» запустив електронну торгову площадку

Компанія «Фармак» – лідер вітчизняної фармацевтичної галузі, запустила електронний торговий майданчик для потенційних постачальників матеріалів, обладнання, робіт та послуг. Ресурс знаходиться за адресою tenders.farmak.ua.

На електронній торговій площадці можна дізнатися актуальну інформацію про тендери, які проводить компанія «Фармак», умови участі в них та перелік документів, які потрібно надати для участі в тендерах, а також подати електронну заявку на участь в них.

Сергій Брижицький, заступник директора з фінансів компанії «Фармак»: «Фармак» прагне організовувати свою діяльність таким чином, щоб втілювати в життя найоптимальніші рішення для забезпечення процесу виробництва та реалізації власної продукції. Досягнення цієї задачі можливе лише в співпраці з надійними, високопрофесійними компаніями-постачальниками матеріалів, обладнання, робіт та послуг.

Електронна торгова площадка забезпечить відкритий, зручний та простий доступ до інформації, а це, в свою чергу, є однією із ключових вимог конкурентних торгів, результатом яких буде гарантована якість та оптимальна вартість наших лікарських засобів».  

Інші новини

Володимир Костюк увійшов до першої двадцятки рейтингу найкращих ТОП-менеджерів країни

Рейтинг опублікував журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших» Журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших», підготовлений командою Delo.UA, визначив 300 топ-менеджерів України.

ПАТ «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України в першому півріччі 2018 року

ПАТ «Фармак» очолює рейтинг маркетуючих організацій за обсягом продажів товарів «аптечного кошика» в грошовому вираженні за підсумками січня-червня 2018 року. Загалом «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України вже більше восьми років (згідно структури маркетуючих організацій в кожному з періодів).

Відкритий лист

ПАТ «Фармак» закликає ЗМІ не розміщувати недостовірну інформацію про компанію