«Фармак» запустив електронну торгову площадку

Компанія «Фармак» – лідер вітчизняної фармацевтичної галузі, запустила електронний торговий майданчик для потенційних постачальників матеріалів, обладнання, робіт та послуг. Ресурс знаходиться за адресою tenders.farmak.ua.

На електронній торговій площадці можна дізнатися актуальну інформацію про тендери, які проводить компанія «Фармак», умови участі в них та перелік документів, які потрібно надати для участі в тендерах, а також подати електронну заявку на участь в них.

Сергій Брижицький, заступник директора з фінансів компанії «Фармак»: «Фармак» прагне організовувати свою діяльність таким чином, щоб втілювати в життя найоптимальніші рішення для забезпечення процесу виробництва та реалізації власної продукції. Досягнення цієї задачі можливе лише в співпраці з надійними, високопрофесійними компаніями-постачальниками матеріалів, обладнання, робіт та послуг.

Електронна торгова площадка забезпечить відкритий, зручний та простий доступ до інформації, а це, в свою чергу, є однією із ключових вимог конкурентних торгів, результатом яких буде гарантована якість та оптимальна вартість наших лікарських засобів».  

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».