Бер 04, 2015

«Фармак» запустив сайт представництва в Республіці Білорусь

Компанія «Фармак», лідер вітчизняної фармацевтичної галузі, запустила сайт свого представництва в Республіці Білорусь. Ресурс знаходиться за адресою farmak.by.

Представництво «Фармак» в Білорусі працює  з квітня 2014 року. Хоча, слід зазначити, що продукція вітчизняного фармвиробника була представлена на ринку Республіки Білорусь ще задовго до відкриття представництва.

Сайт представництва має зручний російськомовний інтерфейс та зрозумілу структуру, що дозволяє максимум за три кліки знайти усю необхідну інформацію.

Майя Сандульська, керівник департаменту маркетингу експортних ринків компанії «Фармак»: «Сайт представництва нашої компанії в Республіці  Білорусь дозволить поглибити комунікацію з цільовою аудиторією на локальному ринку. Дасть можливість максимально оперативно інформувати про нові препарати, які виведено на ринок Білорусі, соціальні проекти, які реалізує представництво, про діяльність представництва та самої компанії, наявні вакансії, а також отримувати швидкий зворотній зв’язок від пацієнтів, потенційних партнерів, компаній та установ, зацікавлених у співпраці з представництвом».

Назад до новин

Ще більше новин