«Фармак» запустив промо-сайт синбіотика Лактіалє

Компанія «Фармак» повідомляє про запуск нового інформаційного ресурсу – промо-сайту сучасного синбіотика Лактіалє*. Ресурс ви можете відвідати за адресою: http://www.laktiale.com.ua/ua/index.html.

На сайті представлена детальна інформація про властивості Лактіалє, а також описаний механізм його дії.

Ви також зможете дізнатися цікаву та корисну інформацію про мікрофлору кишківника, взаємозв’язок стану мікрофлори з імунітетом; дисбактеріоз та його прояви; про стрес та його вплив на організм, правильне харчування тощо.

На промо-сайті препарату можна отримати консультацію спеціалістів щодо особливостей дії Лактіалє, його вживання тощо.

*Лактіалє складається з комплексу семи найважливіших корисних бактерій. Вони допомагають відновити мікрофлору кишківника й усунути не лише симптоми кишкових розладів, а також їх причину, допомагають підтримати в здоровому стані нервову та імунну системи.

 

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».