«Фармак» запустив промо-сайт синбіотика Лактіалє

Компанія «Фармак» повідомляє про запуск нового інформаційного ресурсу – промо-сайту сучасного синбіотика Лактіалє*. Ресурс ви можете відвідати за адресою: http://www.laktiale.com.ua/ua/index.html.

На сайті представлена детальна інформація про властивості Лактіалє, а також описаний механізм його дії.

Ви також зможете дізнатися цікаву та корисну інформацію про мікрофлору кишківника, взаємозв’язок стану мікрофлори з імунітетом; дисбактеріоз та його прояви; про стрес та його вплив на організм, правильне харчування тощо.

На промо-сайті препарату можна отримати консультацію спеціалістів щодо особливостей дії Лактіалє, його вживання тощо.

*Лактіалє складається з комплексу семи найважливіших корисних бактерій. Вони допомагають відновити мікрофлору кишківника й усунути не лише симптоми кишкових розладів, а також їх причину, допомагають підтримати в здоровому стані нервову та імунну системи.

 

Інші новини

Володимир Костюк увійшов до першої двадцятки рейтингу найкращих ТОП-менеджерів країни

Рейтинг опублікував журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших» Журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших», підготовлений командою Delo.UA, визначив 300 топ-менеджерів України.

ПАТ «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України в першому півріччі 2018 року

ПАТ «Фармак» очолює рейтинг маркетуючих організацій за обсягом продажів товарів «аптечного кошика» в грошовому вираженні за підсумками січня-червня 2018 року. Загалом «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України вже більше восьми років (згідно структури маркетуючих організацій в кожному з періодів).

Відкритий лист

ПАТ «Фармак» закликає ЗМІ не розміщувати недостовірну інформацію про компанію