«Фармак» запустив сайт представництва в Киргизії

Лідер вітчизняного фармацевтичного ринку, компанія «Фармак», запустив сайт свого представництва в Республіці Киргизія. Ресурс знаходиться за адресою farmak.kg.

Представництво «Фармак» в Киргизії працює  з лютого  2013 року. Хоча, слід зазначити, що продукція вітчизняного фармвиробника була представлена на ринку Республіки Киргизія ще з середини 1990-х років. За даними інформаційно-аналітичної фармацевтичної бази даних «IMS», сьогодні «Фармак» в Киргизії ввійшов у ТОП-20 найкрупніших фармацевтичних виробників на ринку Республіки Киргизії, займаючи 20-те місце з часткою ринку 1,54 % (у грошовому вимірі, в доларах США), піднявшись у рейтингу на 29 пунктів з 49-го місця у 2013 році.

Сайт представництва має зручний російськомовний інтерфейс та зрозумілу структуру, що дозволяє відвідувачам ресурсу максимум за три кліки знайти усю необхідну інформацію.

Майя Сандульська, керівник департаменту маркетингу експортних ринків компанії «Фармак»: «Сайт представництва нашої компанії в Республіці  Киргизія дозволить поглибити комунікацію з цільовою аудиторією на локальному ринку. Дасть можливість максимально оперативно інформувати про нові препарати, які виведено на ринок Киргизії, соціальні проекти, які реалізовує представництво; повідомляти про діяльність представництва та самої компанії, наявні вакансії, а також отримувати швидкий зворотній зв’язок від пацієнтів, потенційних партнерів, компаній та установ, зацікавлених у співпраці з представництвом».

Інші новини

Володимир Костюк увійшов до першої двадцятки рейтингу найкращих ТОП-менеджерів країни

Рейтинг опублікував журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших» Журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших», підготовлений командою Delo.UA, визначив 300 топ-менеджерів України.

ПАТ «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України в першому півріччі 2018 року

ПАТ «Фармак» очолює рейтинг маркетуючих організацій за обсягом продажів товарів «аптечного кошика» в грошовому вираженні за підсумками січня-червня 2018 року. Загалом «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України вже більше восьми років (згідно структури маркетуючих організацій в кожному з періодів).

Відкритий лист

ПАТ «Фармак» закликає ЗМІ не розміщувати недостовірну інформацію про компанію