«Фармак» запустив сайт представництва в Киргизії

Лідер вітчизняного фармацевтичного ринку, компанія «Фармак», запустив сайт свого представництва в Республіці Киргизія. Ресурс знаходиться за адресою farmak.kg.

Представництво «Фармак» в Киргизії працює  з лютого  2013 року. Хоча, слід зазначити, що продукція вітчизняного фармвиробника була представлена на ринку Республіки Киргизія ще з середини 1990-х років. За даними інформаційно-аналітичної фармацевтичної бази даних «IMS», сьогодні «Фармак» в Киргизії ввійшов у ТОП-20 найкрупніших фармацевтичних виробників на ринку Республіки Киргизії, займаючи 20-те місце з часткою ринку 1,54 % (у грошовому вимірі, в доларах США), піднявшись у рейтингу на 29 пунктів з 49-го місця у 2013 році.

Сайт представництва має зручний російськомовний інтерфейс та зрозумілу структуру, що дозволяє відвідувачам ресурсу максимум за три кліки знайти усю необхідну інформацію.

Майя Сандульська, керівник департаменту маркетингу експортних ринків компанії «Фармак»: «Сайт представництва нашої компанії в Республіці  Киргизія дозволить поглибити комунікацію з цільовою аудиторією на локальному ринку. Дасть можливість максимально оперативно інформувати про нові препарати, які виведено на ринок Киргизії, соціальні проекти, які реалізовує представництво; повідомляти про діяльність представництва та самої компанії, наявні вакансії, а також отримувати швидкий зворотній зв’язок від пацієнтів, потенційних партнерів, компаній та установ, зацікавлених у співпраці з представництвом».

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».