«Фармак» звітує про виконання плану з КСВ за 2013 рік

Компанія «Фармак», дотримуючись кращих практик, розпочала звітування про виконання плану дій з корпоративної соціальної відповідальності. Ознайомитись із першими результатами можна на сайті в новому розділі «Звітність».

У 2012 році компанія «Фармак», за консультаційної підтримки E&Y, розробила Стратегію з КСВ, а з 2013 року розпочалась її реалізація. Перший звіт вийшов у вільній формі. Його основна мета – показати зв'язок між стратегічними цілями компанії в галузі КСВ та реальними кроками з їх виконання.

Основні зусилля «Фармак» в сфері КСВ в 2013 році були направлені на впровадження практик КСВ в сферу управління персоналом, зниження екологічного впливу, підвищення ефективності соціальних витрат, просування принципів етичного ведення бізнесу та підвищення прозорості ведення бізнесу.

Діна Немирович, директор зі стратегії ПАТ «Фармак»: «Для компанії «Фармак» сталий розвиток є складовою філософії бізнесу, а соціальна спрямованість закладена в нашій місії. Перший звіт з КСВ є для нас не лише інструментом комунікації із зацікавленими сторонами, але й приводом налагодити систему збору інформації в середині самої компанії. В майбутньому ми плануємо регулярно представляти більші звіти з КСВ, концентруючи зусилля на розширенні їх інформативності».

 

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».