Вер 18, 2019

«Фармак» отримав сертифікат відповідального бізнесу від Глобальної Мережі ООН Green Business Ukraine

Компанія отримала нагороду за проекти, метою яких є підвищення екологічної свідомості суспільства та застосування новітніх технологій та інноваційних підходів. Серед основних проектів: «Екошкола», «Фармак: Біг для здоров’я» та ін.

Мета проекту «Екошкола» – об’єднати та створити екологічний актив молодіжної спільноти, популяризація екологічного способу життя серед молоді й підвищення культури ресурсо- та енергозбереження. Пілот проекту «Екошкола» було успішно реалізовано в Шостці у 2018 році. У 2019 році «Фармак» розширив межі екологічного проекту «Екошкола» та залучив до нього 10 шкіл Києва. З початку цього навчального року всеукраїнська загальнонаціональна Екологічна платформа «Екошкола» стартувала у «Фармак» за адресою ecoschool.com.ua

«Фармак: Біг для здоров’я!» проводиться в місті Шостка уже три роки поспіль задля популяризації здорового способу життя. За цей час до спортивного свята долучилося понад 3000 жителів Шостка та гостей міста. Цьогоріч свято розширило свої межі. Було створено нову дистанцію 500 метрів для учасників до 12 років для підвищення популярності спорту серед молоді.

«”Фармак” як лідер українського фармринку та компанія, що сповідує європейські цінності у веденні бізнесу, стає прикладом у дотриманні принципів сталого розвитку в нашій країні. “Фармак” став першою фармкомпанією, яка долучилася до Глобальної Мережі ООН в Україні. Заради здоров’я людини ми робимо доступним лікування сучасними й ефективними лікарськими препаратами. Щорічно ми випускаємо понад 20 нових сучасних лікарських засобів, приблизно 150 знаходяться в розробці. Ми розуміємо, що основна цінність для людини – це її здоров’я. А здоров’я насамперед – це профілактика та чисте та безпечне довкілля. Цими проектами ми хочемо показати, що дбайливе ставлення до довкілля та здоровий спосіб життя – це усвідомлений вибір кожного, і це доступно», – зазначила Олена Зубарєва, керівник департаменту корпоративних комунікацій та сталого розвитку АТ «Фармак».

 

Назад до новин

Ще більше новин