Гру 04, 2023

«Фармак» представив свої лікарські засоби на найбільшій у світі конференції радіологів у США

photo1701435809

Провідний український виробник лікарських засобів «Фармак» долучився до найбільшої у світі конференції – заходу Радіологічного товариства Північної Америки (RSNA),– яка проходила 26-30 листопада в Чикаго.

Радіологічне товариство Північної Америки – некомерційна організація, до якої входять професіонали  всього спектру радіологічних спеціальностей зі 150 країн світу.  Щорічна конференція цього товариства збирає лікарів-радіологів, науковців, інженерів, представників фармацевтичних компаній тощо.

Учасники RSNA представляють нові технології в області радіодіагностики, результати досліджень та інновації у використанні медичних зображень для діагностики та лікування. На конференції також обговорюються питання стосовно стандартів, протоколів та кращих практик у сфері радіології.

«Фармак», як учасник конференції, представив відвідувачам лікарські засоби власного виробництва, які використовуються у магнітно-резонансній томографії та рентгеноконтрастній терапії. Ці препарати застосовуються для дослідження органів і систем організму під час МРТ, рентгену та інших методів діагностики захворювань.

В оновленій стратегії Farmak 2.0 компанія задекларувала основні стратегічні пріоритети і цілі до 2028 року, серед них   –  вихід на ринок США із контрастними лікарськими препаратами. Тож участь у RSNA 2023 – чудова нагода презентувати лікарські засоби від «Фармак» професійній спільноті з усього світу.

Назад до новин

Ще більше новин