Лис 14, 2023

«Фармак» став компанією року за версією конкурсу «Панацея 2023»

Нагорода Фармак

7 листопада відбулася церемонія нагородження щорічного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі «Панацея 2023». На ній компанія «Фармак» отримала нагороду у номінації «Компанія Року. Вітчизняний виробник».

Рейтинг переможців у номінації було складено за даними аналітичних компаній Бізнес-кредит, SMD та IQVIA за період – III,IV квартал 2022 року; I,II квартали 2023 року.

«Фармак» також отримав почесну пам’ятну відзнаку «ФармФронт», яка зроблена з уламків балістичної ракети «Кинджал», що була збита над Києвом. «Панацея» відмітила те, що компанія попри складні часи продовжує інвестиції в розвиток в Україні. В 2022 році сума інвестицій склала близько 1 млрд грн, ці кошти були використані для відкриття нових виробничих дільниць та модернізації вже існуючих, а також досліджень і виведення на ринок нових лікарських засобів.

Від початку повномасштабного вторгнення компанія не тільки не скоротила персонал, а вже двічі піднімала заробітну плату працівників, облаштувала для них безпечні умови роботи та модернізувала укриття.

Крім того, «Фармак» – найбільший платник податків серед українських виробників ліків – за перше півріччя 2023 року компанія сплатила 400 млн грн до державної казни. Компанія підтримує українську армію з 2014 року, а від початку повномасштабного вторгнення до вересня 2023 року Благодійний фонд Родини Жебрівських* передав нашим захисникам допомогу на 100 млн грн.

* Благодійний фонд Родини Жебрівських та компанія «Фармак» є частинами діяльності родини Жебрівських та реалізують благодійну та бізнес-діяльність родини.

Назад до новин

Ще більше новин