Жов 01, 2020

«Фармак» у топ-3 найкращих роботодавців країни

«ТОП-100. Рейтинги крупнейших» опублікував рейтинг «Бренд роботодавця» та рейтинг топ-30 найкращих HR-директорів України. За версією видання «Фармак» увійшов до трійки компаній із найкращими умовами праці, а Вікторія Кондрашихіна, директор із персоналу «Фармак», стала найкращим HR-директором фармгалузі.

Рейтинг «Бренд роботодавця» та Рейтинг найкращих HR-директорів формувався з трьох оцінок: голосування читачів на сайті Delo.ua, експертного журі та редколегії.

Експерти й редколегія оцінювали позиціонування компанії на ринку праці, просування привабливого образу роботодавця. Редколегія під час оцінювання також враховувала репутацію компанії, фінансову платоспроможність, програми соціальної відповідальності, наявність освітніх програм для розвитку працівників.

У «Фармак» активно реалізують програму з розвитку зовнішнього та внутрішнього HR-бренда. Серед таких проєктів співпраця з профільними вишами, спільні проєкти з Малою академією наук, просування бренда роботодавця в соцмережах, співпраця з кадровими сайтами, знімання HR-роликів, а також заходи для працівників компанії та їхніх дітей. У «Фармак» працює програма кадрового резерву. Вона допомагає працівникам із високим потенціалом зайняти управлінські позиції в компанії. У 2019 році понад 84% керівних посад було закрито внутрішніми кандидатами.

Вікторія Кондрашихіна працює в компанії «Фармак» уже 27 років, а позицію директора з персоналу обіймає з 2007 року. Під її керівництвом у 2011-му стартувала масштабна трансформація внутрішніх HR-процесів. На першому етапі була впроваджена система грейдів за методологією Hay Group, а у 2014-му запущено оцінювання персоналу за KPI для всіх працівників. Наступний етап – розробка корпоративних та управлінських моделей компетенцій для щорічного оцінювання персоналу. У 2020 році модель корпоративних компетенцій була змінена на підставі оновлених цінностей компанії, а управлінська модель – за рахунок стратегічних цілей компанії, напрямів корпоративної культури та світових тенденцій.

Назад до новин

Ще більше новин