Тра 18, 2021

«Фармак» у ТОП-3 рейтингу якості управління корпоративною репутацією

Репутаційні активісти

 

У середині травня 2021 року агентство PR-Service представило дані щорічного рейтингу «Репутаційні АКТИВісти». Компанія «Фармак» посіла друге місце серед фармацевтичних виробників і імпортерів, які працюють на території України.

Рейтинг якості управління корпоративною репутацією проводиться більш ніж 15 років. За словами організаторів, це гарний спосіб висловити суспільне визнання компаніям, які домоглися високих результатів у цьому напрямі.

Цьогоріч 145 експертів оцінювали учасників різних секторів економіки за 5 критеріями: репутаційна стабільність, іміджевий капітал корпоративної соціальної відповідальності, медіаактивність, інноваційний підхід та стійкість до криз.

Участь у рейтингу брали як вітчизняні, так і закордонні компанії.

«Репутація формується на цінностях компанії, якими вона щодня керується у своїй роботі. Для “Фармак” це насамперед прозорий та відповідальний підхід до ведення бізнесу. З перших днів пандемії ми закупили ШВЛ та інше необхідне обладнання для лікарень у різних регіонах України, розпочали виготовлення санітайзерів, вчені “Фармак” розробили український ПЛР-тест для виявлення нових штамів коронавірусу, ми захистили своїх працівників і продовжуємо розвивати економіку країни. Нам не потрібно штучно щось придумувати чи прикрашати. Ми просто ділимося тим, чим реально займається компанія», – зазначила Євгенія Піддубна, директор із корпоративних комунікацій АТ «Фармак».

«У пандемійному безпрецедентному році найкраще себе почували компанії, які заздалегідь напрацювали репутаційний капітал. Перебудовувати бізнес-процеси довелося всім, але тим, хто користувався громадською довірою, помилки реорганізації прощали швидше й легше. Звідси закономірний висновок – готуй сани влітку, працюй над репутацією безперервно», – зазначила Олена Дерев’янко, віцепрезидент Української PR-Ліги.

Назад до новин

Ще більше новин