Січ 11, 2021

«Фармак» випустив «розумну» сувенірну продукцію

Сувенирная продукция Фармак

Ексклюзивна сувенірка Science Inside розкаже про історію створення речей

До свого ювілею «Фармак» випустив серію унікальної сувенірної продукції, серед якої блокноти, ручки, термоси, термочашки, кепки, футболки, сумки, глобуси та ін.

На кожному сувенірі розміщений QR-код. Відсканувавши його, можна дізнатися історію та цікаві факти про кожну річ.

«За створенням звичайних побутових речей стоять роки дослідів. Наука скрізь, навіть у повсякденних предметах. Ми щодня використовуємо блокноти, ручки та інше і не задумуємося, коли та хто їх винайшов. Наприклад, промислове виробництво блокнотів розпочалося лише в другій половині XIX століття з удосконаленням преса для паперу. До цього записники зшивалися з аркушів паперу вручну, часто – самостійно майбутнім користувачем. Запускаючи цю серію сувенірної продукції, «Фармак» має на меті збільшити інтерес суспільства та заохотити до вивчення історії речей.

У «Фармак» розуміють важливість того, щоб підтримувати українських учених та спонукати молодь до захоплення наукою. Потужна українська наукова школа має стати національною відзнакою на міжнародному рівні й конкурентним чинником у глобальному світі. За системного державного підходу Україна може стати одним зі світових R&D-центрів. У наукові розробки Компанія інвестує приблизно 15 млн доларів США на рік. Щороку «Фармак»  випускає на ринок до 20 нових складнокомпонентних лікарських засобів. Тісно співпрацює з провідними вишами країни. «Фармак» підписав Меморандум про співпрацю з Малою академією наук та став партнером «Музею науки». До 95-річчя випустили книгу «Буде тобі наука» про вчених, які змінили світ своїми винаходами», – зазначила Олена Зубарєва, керівник департаменту корпоративних комунікацій та сталого розвитку АТ «Фармак».

Назад до новин

Ще більше новин