Фармак отримав схвалення FDA на Валідол

У період з 7 по 13 листопада 2012 року в компанії «Фармак» проводилася інспекція FDA*, метою якої було підтвердження відповідності вимогам cGMP виробництва таблеток Валідолу для американського ринку.

Компанія отримала офіційну відповідь щодо завершення інспекції та прийнятності  нашого виробництва та системи якості  для продукту Валідол.

Ольга Олексійчук, Директор з якості компанії «Фармак»: «Це був перший позитивний досвід компанії «Фармак» у проходженні інспекції FDA, в  ході якої  наші фахівці познайомилися  з підходами FDA до  взаємопов’язаної оцінки шести елементів системи якості, включаючи безпосередньо забезпечення якості, виробництво, контроль якості, обслуговування та інші системи. Ми переконалися, що особливу  увагу американська інспекція приділяє питанням, що становлять найбільший ризик для безпеки споживача.

Також наші фахівці отримали цінний досвід комунікацій з інспекторами, переконалися у важливості професіоналізму та злагодженої роботи  колективу. Разом з тим, нашою відповідальністю залишається подальше забезпечення відповідності поточної Належної виробничої практики (сGMP) в компанії «Фармак».

Довідка

*FDA (Food and Drug Administration) - це державний регуляторний орган США, який контролює лікарські засоби та  харчові продукти. Він дає дозвіл на виробництво лікарських засобів, проводить їх реєстрацію для продажу на території США, а також відповідає за інспектування  виробників лікарських засобів та субстанцій.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».