Фотографія «Фармака» перемогла на конкурсі «Розкажи про КСВ своєї компанії»

Фотографія «Фармака» перемогла у номінації «За виразне фото» на конкурсі в рамках фотовиставки кращих соціальних проектів українського бізнесу «Розкажи про КСВ своєї компанії».

На конкурс було направлене фото із події «Родинна олімпіада», яке організувала компанія в м. Шостка в вересні 2014 року. Автор фото – Сергій Незнамов.

Марина Саприкіна, керівник «Центру розвитку КСВ»:

«Це перша така виставка в Україні. Вона відбувається в рамках проекту «КСВ державних агенцій», за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Мета виставки – надихнути інші компанії, в тому числі і державні, реалізовувати соціальні проекти. В подальшому виставка пройде у Львові, Дніпропетровську, Харкові, Одесі.

Було багато критеріїв відбору робіт в конкурсі – це і відображення суті проекту на фото, і залучення партнерів, і вплив та масштабованість проекту. Але ми не забуваємо, що це Фотоконкурс. Тому була введена номінація «За виразне фото». Фото «Фармака» ідеально підійшло в цій номінації, воно різнопланове, в динаміці, а таке фото важко зробити».

Виставка відбувається в музеї сучасного мистецтва України (вул. Фрунзе, 41) (колишній пивзавод «Поділ») з 30 березня по 2 квітня 2015 року, вхід безкоштовний.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».