Гліятон – новинка для лікування порушень мозкової діяльності

Спеціалісти національної фармацевтичної компанії «Фармак» розробили та вивели на ринок препарат для лікування важких станів та хронічних порушень мозкового кровообігу, розладу розумової активності мозку – Гліятон (холіна альфосцерат). Новинка випускається у формі розчину для ін’єкцій у ампулах по 1000 мг №5 та 500 мг №5.

Компанія «Фармак» активно працює в напрямку лікування серцево-судинних захворювань. Зокрема, значна увага приділяється повноцінному забезпеченню якісного та доступного лікування важких станів та хронічних порушень мозкового кровообігу, розладів розумової активності. З цією метою фахівці компанії розробили та вивели на ринок препарат Гліятон (холіна альфосцерат).

Гліятон призначається в гострий період черепно-мозкових травм, при порушенні свідомості, коматозних станах, вогнищевій півкульній симптоматиці; дегенеративно-інволюційних мозкових психоорганічних синдромах, цереброваскулярній недостатності; первинному та вторинному порушенні розумової діяльності, порушенні пам’яті, сплутаності свідомості, дезорієнтації. Також препарат показаний при емоційній нестабільності, дратівливості, байдужості; псевдомеланхолії у людей літнього віку.

Гліятон – це препарат, що «пробуджує» (виводить) хворих із коми, підвищує якість життя пацієнтів: покращує пам'ять, розумову активність мозку після перенесених травм або внаслідок цереброваскулярної недостатності.

Курс лікування препаратом становить 2-3 тижні.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».