Лис 22, 2021

Компанія «Фармак» посилює присутність на міжнародному ринку та відкриває представництво у В’єтнамі

Лідер фармацевтичного ринку України* та один з найбільших українських експортерів лікарських засобів компанія «Фармак» відкрила представництво у В’єтнамі.

Продукція українського виробника наразі експортується у понад 45 країн ЄС, Центральної та Південної Америки, СНД, Близького Сходу та Азії. На ринку В’єтнаму лікарські засоби виробництва «Фармак» представлені з 2007 року. Реалізацію препаратів компанія здійснювала через локальних дистриб’юторів.

Загалом на в’єтнамському ринку продається біля 25 лікарських засобів компанії. Значну частку займає група препаратів для лікування серцево-судинних та респіраторних захворювань. Наразі лікарські засоби «Фармак» представлені як на полицях аптечних мереж, так і закуповуються на локальних тендерах медичними установами. Ще біля 30 препаратів знаходяться на реєстрації, процедура якої у В’єтнамі займає від 2-х до 3-х років.

«В’єтнам провів досить ефективну медичну реформу та посилив контроль за обігом лікарських засобів. Хоча деякі фармацевтичні компанії залишили ринок, для «Фармак» законодавча прозорість навпаки стала поштовхом продовжувати експансію даного регіону. Ми довго проводили аудит потенціалу ринку і прийняли рішення зміцнювати свої позиції у регіоні», – коментує виконавчий директор «Фармак», Володимир Костюк. 

Цього року «Фармак» також відкрив офіс у Об’єднаних Арабських Еміратах та наростив поставки до Мексики, а наразі готується до перевірки на відповідність FDA для виходу на ринок США. У 2020 році компанія збільшила експортні поставки на 40%. Відтак Голова Наглядової ради «Фармак» Філя Жебровська затвердила нову стратегію розвитку підприємства, яка передбачає трансформацію української компанії у міжнародну.

 

Назад до новин

Ще більше новин