Гру 09, 2021

Компанія «Фармак» увійшла до рейтингу 50 найкращих компаній 2021 року

Нещодавно авторитетне видання «Власть денег» представило підсумковий рейтинг компаній поточного року. До списку 50 найкращих увійшла компанія «Фармак» – лідер національної фармацевтичної галузі і один з її найбільших експортерів.

Під час формування рейтингу журі аналізувало діяльність близько двохсот підприємств. Кожна компанія досягла значних успіхів у своїй сфері. Експерти звертали увагу на інноваційність, програми соціальної відповідальності, маркетингові кампанії, підтримку співробітників та інші важливі аспекти.

«Це рейтинг справді видатних компаній українського ринку, які розвиваються за найвищими стандартами сучасного європейського бізнесу і готові гідно виступати в економічному та соціальному багатоборстві. Це рейтинг 50 компаній, які у 2021 році мали найбільший вплив на розвиток української економіки», – зазначають організатори рейтингу.

Експертне журі відзначило, що «Фармак» продовжує зміцнювати свої лідерські позиції не лише на українському ринку, а й на міжнародній арені, адже на сьогодні компанія постачає свою продукцію більш як у 40 країн світу. Виробництво повністю відповідає європейським стандартам GMP (Good Manufacturing Practice), що дає можливість постачати продукцію, зокрема, і в країни з жорсткими регуляторними вимогами. Щороку підприємство виводить на ринок близько 20 нових продуктів, загалом у продуктовому портфелі компанії понад 400 найменувань лікарських засобів. Таких результатів «Фармак» зміг досягти завдяки постійному розвитку, адже з 1995 року інвестував у модернізацію виробництва понад $310 млн.

Варто також зазначити, що у своїй галузі компанія є найбільшим платником податків. У 2020 році «Фармак» перерахував 712,1 млн гривень податків і зборів до бюджетів різних рівнів. А за 11 місяців 2021 року сума сплачених підприємством податків сягнула 878 млн гривень.

Компанія продовжує тримати курс на безперервне зростання, тож наразі триває будівництво інноваційного R&D-центру, де будуть розроблятися сучасні складнокомпонентні лікарські засоби. Відкриття заплановано на 2023 рік.

Назад до новин

Ще більше новин