Компанія «Фармак» стала кращим експортером у фармгалузі 2015 року

Фармацевтичну компанію «Фармак» було визнано кращим експортером року серед великих підприємств міста Києва в галузі «Виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів». Нагородження переможців відбулося 27 квітня в конференц-залі Київської торгово-промислової палати (ТППУ).

Конкурс «Кращий експортер року» був організований Київською торгово-промисловою палатою та проводився серед малих, середніх і великих підприємств Києва у 8 галузях промисловості. Рішенням комісії були визначені 17 переможців на підставі аналізу показників діяльності підприємств у 2015 році.

Крім дипломів, переможці отримують право використовувати знак «Кращий експортер року» для маркування продукції, а також у своїх рекламних та презентаційних матеріалах.

 

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».