Компанія «Фармак» стала кращим експортером у фармгалузі 2015 року

Фармацевтичну компанію «Фармак» було визнано кращим експортером року серед великих підприємств міста Києва в галузі «Виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів». Нагородження переможців відбулося 27 квітня в конференц-залі Київської торгово-промислової палати (ТППУ).

Конкурс «Кращий експортер року» був організований Київською торгово-промисловою палатою та проводився серед малих, середніх і великих підприємств Києва у 8 галузях промисловості. Рішенням комісії були визначені 17 переможців на підставі аналізу показників діяльності підприємств у 2015 році.

Крім дипломів, переможці отримують право використовувати знак «Кращий експортер року» для маркування продукції, а також у своїх рекламних та презентаційних матеріалах.

 

Інші новини

Володимир Костюк увійшов до першої двадцятки рейтингу найкращих ТОП-менеджерів країни

Рейтинг опублікував журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших» Журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших», підготовлений командою Delo.UA, визначив 300 топ-менеджерів України.

ПАТ «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України в першому півріччі 2018 року

ПАТ «Фармак» очолює рейтинг маркетуючих організацій за обсягом продажів товарів «аптечного кошика» в грошовому вираженні за підсумками січня-червня 2018 року. Загалом «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України вже більше восьми років (згідно структури маркетуючих організацій в кожному з періодів).

Відкритий лист

ПАТ «Фармак» закликає ЗМІ не розміщувати недостовірну інформацію про компанію