Ланотан® Т – новий препарат для лікування глаукоми

«Фармак» розширив лінійку власних препаратів для лікування глаукоми. Компанія вивела на ринок новий препарат у формі очних крапель Ланотан® Т – комбінований лікарський засіб для лікування глаукоми. До складу новинки входять дві діючі речовини – латанопрост та тимолол.

Як відомо, глаукома – це захворювання, що виникає внаслідок порушення балансу між кількістю внутрішньоочної рідини, яка продукується оком, та кількістю внутрішньоочної рідини, яка спрямовується у кровоносне русло, що викликає підвищення внутрішньоочного тиску. На жаль, глаукома не піддається лікуванню. Її можна лише призупинити за допомогою спеціальних протиглаукомних препаратів. Усі протиглаукомні краплі необхідно застосовувати протягом усього життя або до проведення операції, яка не завжди є доцільною та ефективною. Крім того, більшість таких препаратів хворим на глаукому доводиться крапати в очі двічі-тричі на добу, що створює додаткові незручності для хворого.

Олена Алєксєєва, фахівець з маркетингу відділу маркетингу офтальмологічних та дерматологічних препаратів компанії «Фармак»: «Протиглаукомний препарат Ланотан® Т – комбінований препарат, до складу якого входять дві діючі речовини з протилежним механізмом дії – латанопрост та тимолол. Тимолол знижує секрецію внутрішньоочної рідини, а латанопрост – покращує її відтік. Подвійний механізм дії дає змогу впливати на розвиток глаукомного процесу навіть у хворих із розвинутою та запущеною стадією глаукоми, відтерміновуючи або, навіть, в деяких випадках, замінюючи протиглаукомні операції».

Крім ефективності, безумовною перевагою препарату Ланотан® Т є зручність його застосування – лише один раз на добу ввечері, що є комфортним для пацієнтів та підвищує схильність до призначеної лікарем терапії, а отже, і результативність лікування.

 

 

 

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».