Лінійка від кашлю Пектолван поповнилась новою формою Пектолвану Фіто

Універсальний препарат від кашлю для дорослих Пектолван Фіто тепер виробляється в двох об'ємах - 25 мл та 50 мл.

Зазвичай в сезон застуд ліки від кашлю потребують декілька членів родини. Саме для тривалого захисту від кашлю та застуди, для домашньої аптечки тих, хто воліє лікуватися рослинними засобами, компанія «Фармак» збільшила об'єм флакона препарату від кашлю Пектолван Фіто до 50 мл.

Пектолван Фіто - це комплексний рослинний препарат від кашлю з унікальним складом. В його основі - ісландський мох, що має власні антимікробні властивості та сприяє відновленню слизової оболонки. Крім того, до складу препарату входять екстракт кореню оману, настойки кореню мильнянки,трави гісопу, трави тим’яну. Пектолван Фіто допомагає при комплексному лікуванні ГРЗ, бронхітах та при кашлі - як сухому, так і вологому. Успішно використовується Пектолван Фіто також при покашлюванні, першінні та подразненні в горлі.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».