Лінійка від кашлю Пектолван поповнилась новою формою Пектолвану Фіто

Універсальний препарат від кашлю для дорослих Пектолван Фіто тепер виробляється в двох об'ємах - 25 мл та 50 мл.

Зазвичай в сезон застуд ліки від кашлю потребують декілька членів родини. Саме для тривалого захисту від кашлю та застуди, для домашньої аптечки тих, хто воліє лікуватися рослинними засобами, компанія «Фармак» збільшила об'єм флакона препарату від кашлю Пектолван Фіто до 50 мл.

Пектолван Фіто - це комплексний рослинний препарат від кашлю з унікальним складом. В його основі - ісландський мох, що має власні антимікробні властивості та сприяє відновленню слизової оболонки. Крім того, до складу препарату входять екстракт кореню оману, настойки кореню мильнянки,трави гісопу, трави тим’яну. Пектолван Фіто допомагає при комплексному лікуванні ГРЗ, бронхітах та при кашлі - як сухому, так і вологому. Успішно використовується Пектолван Фіто також при покашлюванні, першінні та подразненні в горлі.

Інші новини

Володимир Костюк увійшов до першої двадцятки рейтингу найкращих ТОП-менеджерів країни

Рейтинг опублікував журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших» Журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших», підготовлений командою Delo.UA, визначив 300 топ-менеджерів України.

ПАТ «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України в першому півріччі 2018 року

ПАТ «Фармак» очолює рейтинг маркетуючих організацій за обсягом продажів товарів «аптечного кошика» в грошовому вираженні за підсумками січня-червня 2018 року. Загалом «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України вже більше восьми років (згідно структури маркетуючих організацій в кожному з періодів).

Відкритий лист

ПАТ «Фармак» закликає ЗМІ не розміщувати недостовірну інформацію про компанію