Бер 28, 2024

Міжнародний офіс «Фармак» купив польську компанію Symphar

27 березня 2024 року міжнародний офіс «Фармак» успішно завершив придбання Symphar, ставши 100% власником польської фармацевтичної компанії.

Дане придбання є частиною реалізації стратегії міжнародної експансії «Фармак 2.0.: Від успіху локального до успіху глобального». Угода є наступним кроком після минулорічних придбань у Чехії та Словаччині. Вона збільшує частку ринку «Фармак» та зміцнює позицію у сегментах діабетології, нервової системи та жіночого здоров’я в ЄС.

Угода є результатом ретельної підготовки та оцінки різних варіантів на польському ринку. Придбаний бізнес повністю відповідає вимогам законодавства та високим етичним і корпоративним стандартам «Фармак». Закриття відбулося після виконання умов угоди та відповідних регуляторних процедур.

Про «Фармак»

Фармацевтична компанія «Фармак» працює з акцентом на дослідження і розробку, виробництво, глобальні продажі і маркетинг генеричних лікарських засобів. Розвиваючи власні виробничі та R&D потужності в Україні та Іспанії, «Фармак» досяг значної глобальної присутності своєї продукції. Компанія має 10 комерційних офісів, стратегічно розташованих в різних регіонах світу, включаючи Україну, Польщу, Чехію, Словаччину, Центральну Азію, Азіатсько-Тихоокеанський регіон, Близький Схід та Західну Європу. Ця широка мережа підкреслює зобов’язання «Фармак» забезпечувати доступ до якісних ліків по всьому світу.

Про Symphar

Symphar – польська фармацевтична маркетингова компанія з офісом у Варшаві. Її команда з 90 професіоналів працює з понад 50 продуктами у галузях діабетології, гінекології, психіатрії та неврології. У 2023 році Symphar досягла доходу у понад 22 млн євро в результаті тривалого періоду стабільного та прибуткового зростання.

Радник

Інвестиційно-банківська компанія FinPoint виступила ексклюзивним фінансовим радником «Фармак» щодо цього придбання.

Swiss Merchant Corporation SA, швейцарська інвестиційно-консалтингова компанія, виступила в якості ексклюзивного фінансового радника продавця.

Назад до новин

Ще більше новин