Назву дерматологічного препарату Мометазон змінено на Молескін

Компанія «Фармак» змінила назву препарату для лікування алергічних уражень шкіри Мометазон (діюча речовина: мометазону фуроат) на Молескін. Препарат випускається у формі крему та мазі.

Препарат добре відомий серед лікарів-дерматологів та пацієнтів, що мають алергічні ураження шкіри. Він був першою генеричною копією оригінального мометазона фуроату на ринку України. Починаючи з 2007 року кількість його прихильників зростає з року в рік (препарат має суттєвий приріст по кількості проданих упаковок). Молескін був апробований в 10-ти дерматологічних центрах України. Це єдиний генерик, дослідження по якому показали повну відповідність клінічних ефектів оригінальному препарату.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».