Но-Соль отримав упаковку з новим дизайном

«Фармак» провів редизайн упаковок препарату для лікування захворювань порожнини носа – Но-Соль. В оновлених упаковках тепер продаватимуть Но-Соль у формі назального спрею 0,65% (10 мл), а також назальні краплі для дітей Но-Соль 0,65% (10 мл).

Дизайн упаковки Но-Соль був змінений для того, щоб краще читалася назва препарату, а також вікова категорія пацієнтів, для яких призначений Но-Соль тієї чи іншої форми випуску.

На новій упаковці основний акцент було зроблено на назві препарату. Тепер її вказано більшим шрифтом яскраво-червоного кольору. Також для розуміння вікових порогів по застосуванню Но-Солю на оновлених упаковках препарату зробили малюнки: на упаковці крапель Но-Соль (10 мл) зображено немовля, а на упаковці спрею Но-Соль (10 мл) дорослий чоловік.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».