Кві 10, 2020

Обладнання, яке придбав Благодійний фонд родини Жебрівських для подолання COVID-19, продовжує прибувати до місць призначення.

Сьогодні Київська міська клінічна лікарня № 9 і Київська міська дитяча клінічна лікарня № 1, де лікуються хворі на коронавірус, отримали електрокардіограф CARDIOVIT AT-1 G2, дефібрилятор-монітор DEFIGARD 4000 і монітор пацієнта IM-80 (2.0) від благодійного фонду родини Жебрівських. 13 медиків пройдуть навчання для роботи на цьому обладнанні.

Найближчим часом буде доставлено до лікарень Києва, Шостки Сумської області та Ружина Житомирської області три апарати штучної вентиляції легень ORICARE V8600 виробництва США, цифрову ультразвукову діагностичну систему Acclarix LX8 та інше обладнання для облаштування палат інтенсивної терапії.

Нагадаємо, Всеукраїнська благодійна організація «Благодійний фонд родини Жебрівських» (правонаступник Благодійного фонду «Фармак») виділила 10 млн грн на протидію поширенню коронавірусу. Фонд закупив апарати вентиляції легень для лікарень Києва, Шостки й Ружина та направив набори ліків і засобів захисту в різні регіони України.

 

Назад до новин

Ще більше новин