ПАТ «Фармак» відновив виробництво препарату L-Тироксин Фармак

ПАТ «Фармак» відновлює випуск препарату L-Тироксин Фармак таб. 100 мкг №50 з квітня 2018 року.

Також ПАТ «Фармак» планує відновити випуск препарату L-Тироксин Фармак у дозуванні таб. 50 мкг №50 та таб. 25 мкг №50.  Про сроки випуску буде повідомлено додатково. 

L-Тироксин Фармак (левотироксин) відноситься до групи тиреоїдних гормонів. Випускається у формі таблеток, 1 блістер по 50 таблеток в упаковці.

L-Тироксин Фармак використовується:

  • Лікування доброякісних захворювань щитоподібної залози;
  • Профілактика рецидивів після оперативного лікування еутиреоїдного зоба;
  • Як замісна терапія при гіпотиреозі;
  • Супресивна терапія раку щитоподібної залози;
  • Як допоміжний препарат під час проведення антитиреоїдної терапії при гіпертиреозі:
  • Як діагностичний засіб при проведенні тесту на тиреоїдної супресії. 
Інші новини

ПАТ «Фармак» та НДІ інтелектуальної власності підписали Резолюцію щодо рекомендацій подальшої роботи над Законопроектом № 7538

10 липня 2018 року відбувся круглий стіл на тему "Запобігання зловживання правами інтелектуальної власності в контексті патентної реформи"

ПАТ «Фармак» захищатиме своє ексклюзивне право на використання добре відомої назви лікарського засобу «Корвалол» у Верховному суді

Київський апеляційний господарський суд за апеляційною скаргою Фармацевтичної фірми «Дарниця» скасував рішення Апеляційної палати Мінекономрозвитку про визнання добре відомим позначення «КОРВАЛОЛ CORVALOLUM».

ПАТ «Фармак» отримав сертифікат GMP європейського регуляторного органу HALMED (республіка Хорватія)

У європейській базі EMA розміщено сертифікат GMP, виданий регуляторним органом Хорватії за результатами інспектування ПАТ «Фармак», що проходило в період з 18 по 22 грудня 2017 року.