Привітання з Днем медичного працівника

Шановні колеги-лікарі!

Прийміть наші щирі вітання з професійним святом - Днем медичного працівника.

Ви обрали непросту і дуже благородну професію, яка покладає на вас велику відповідальність. Адже щодня ви боретеся за здоров'я, а часто і життя людей. Ви даруєте їм радість бути здоровими.

Завдяки вашій невтомній і наполегливій праці, професіоналізму та досвіду тисячі людей отримують можливість жити повноцінним здоровим життям.

Від щирого серця зичимо вам міцного здоров'я і сили духу, бадьорості та оптимізму, поваги колег і пацієнтів, любові рідних і близьких людей.

Нехай життя дарує вам тепло, мир і злагоду, спокій і достаток у сім'ї.
 

З повагою,

Генеральний директор

Жебровська Філя Іванівна

та колектив компанії «Фармак»

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».