Рекордні 20 літрів крові здали волонтери ПАТ «Фармак» для Київського обласного центру крові

Більше 70 працівників ПАТ «Фармак» здали 20 літрів крові для Київського обласного центру крові.  Серед учасників були донори, котрі один або декілька разів на рік здають кров.
Найбільше фармаківці здали крові першої та другої груп. Проте були й донори з рідкісною  четвертою та третьою (резус негативний) групами крові.  
Багато співробітників здавали максимально допустиму кількість крові (480 мл). «Це ж для здоров'я людини», - говорили вони. В середньому кожен із співробітників здав по 427 мл крові.
Після здачі крові всі волонтери отримали «гемоглобінові набори» - яблуко, гранатовий сік і гематоген.
Нагадаємо, що волонтерство - один з принципів сталого розвитку ПАТ «Фармак», а активна життєва позиція - відмінна риса фармаківця. Не дарма слоган компанії «Для Вас і Вашого здоров'я», він проявляється не тільки в роботі, але і в особистому виборі співробітників ПАТ «Фармак».
Інші новини

ПАТ «Фармак» та НДІ інтелектуальної власності підписали Резолюцію щодо рекомендацій подальшої роботи над Законопроектом № 7538

10 липня 2018 року відбувся круглий стіл на тему "Запобігання зловживання правами інтелектуальної власності в контексті патентної реформи"

ПАТ «Фармак» захищатиме своє ексклюзивне право на використання добре відомої назви лікарського засобу «Корвалол» у Верховному суді

Київський апеляційний господарський суд за апеляційною скаргою Фармацевтичної фірми «Дарниця» скасував рішення Апеляційної палати Мінекономрозвитку про визнання добре відомим позначення «КОРВАЛОЛ CORVALOLUM».

ПАТ «Фармак» отримав сертифікат GMP європейського регуляторного органу HALMED (республіка Хорватія)

У європейській базі EMA розміщено сертифікат GMP, виданий регуляторним органом Хорватії за результатами інспектування ПАТ «Фармак», що проходило в період з 18 по 22 грудня 2017 року.