Лют 27, 2020

СЕО «Фармак» увійшов до складу Наглядової ради ГД ООН

На загальних зборах членів Мережі Глобального договору ООН в Україні було обрано Наглядову Раду. До складу Ради увійшли генеральні директори компаній-учасниць – керівники впливових бізнесів та громадських організацій.

 

Наглядова рада буде  сприяти поширюванню та підтримці цінностей у сферах захисту права людини, трудових відносин, навколишнього середовища та боротьби з корупцією. А також пропагувати слідування цілям Глобального договору в малому, середньому та великому бізнесі.

 

«Сьогодні бізнес не може працювати лише заради зростання прибутків. Ми вже перейшли на той етап, коли компанії повинні впливати на права людини з яким працюють. І бізнес повинен дбати про екосередовище, в якому працює. До складу Наглядової ради увійшли представники організацій, які вже є лідерами своїх секторів щодо імлементації Цілей сталого розвитку у поточні бізнес процеси. Їх досвід та компетенції посилять стратегічний напрям Глобального договору по просуванню та запровадженню Цілей сталого розвитку», – відзначила Тетяна Сахарук, голова Правління Глобального договору ООН в Україні

 

У 2019 році «Фармак» приєднався до Глобального договору ООН і став першою фармацевтичною компанією України, яка увійшла до складу організації.

««Фармак», як європейська компанія розділяє цілі глобального договору ООН, які покликані вдосконалити якість життя людей і підвищити соціальну відповідальність бізнесу в інтересах суспільства.  Наша стратегія сталого розвитку повністю відповідає цілям глобального договору. Збільшуючи виробничі потужності, ми намагаємося мінімізувати вплив на довколишнє середовище.  За 9 місяців 2019 року споживання електроенергії зменшилось на 9,32%; газу на 19,49% на гривню випущеної продукції в порівнянні з аналогічнім періодом 2018 року. За останні 5 років на екологічні проекти було витрачено більше  55 млн грн. Ці гроші пішли на реконструкцію котельні, на проекти по модернізації очисних споруд  у Києві та Шостці, перехід на енергозберігаюче освітлення, заходи по програмі з енергозбереження, озеленення території, утримання газонів, удосконалення процесу поводження з відходами. Незважаючи на те, що «Фармак» – хімічне виробництво, ми залишаємося екологічними і безпечними для навколишнього середовища. Маючи сертифікація GMP на всіх виробничих лініях, ми не тільки маємо можливість для експорту в європейські країни, а й додатково підтверджуємо екологію нашого бізнесу, так як сертифікацію можна отримати виключно дотримуючись європейські стандарти, в тому числі екологічні», – зазначив Володимир Костюк, виконавчий директор АТ «Фармак».

 

Членами Наглядової ради ГД ООН також стали:

 

Максим Тимченко, СЕО ДТЕК

Євгеній  Шевченко, СЕО «Карлсберг-Україна»

Віталій Верещагін, СЕО «Капарол»

Сергій Созановський, власник ФільмЮА

Зоя Литвин, засновниця «Освитория»

Ірина Іванчик, засновниця Фонд «Повір у себе»

Олександр Саврук, декан КМБШ

 

Головою Наглядової ради ГД ООН  призначено Віталія Верещагіна, СЕО «Капарол»

 

Назад до новин

Ще більше новин