Гру 13, 2022

Стало працюємо, прозоро звітуємо: «Фармак» опублікував звіт зі сталого розвитку за 2021 рік

Попри усі страхіття війни, компанія продовжує неухильно дотримуватися взятих на себе зобов’язань у сфері сталого розвитку. Днями «Фармак» опублікував щорічний звіт за 2021 рік, в якому викладено інформацію з дотримання високих стандартів у кількох напрямках: довкілля, права людини, трудові відносини, протидія корупції, соціальні проєкти та благодійність.

3

Довкілля

«Фармак» працює над зменшенням впливу на довкілля від діяльності своїх виробничих майданчиків. Ґрунтовний підхід до системи екологічного управління допомагає щороку вдосконалювати показники у даному напрямку.

У звітному році компанія проводила модернізацію очисних споруд у Києві та Шостці для кращої очистки стічних вод. Завдяки комплексу організаційних та технічних заходів, у 2021 році вдалось зменшити споживання природного газу, електроенергії та води.

Зменшено споживання*:

Працівники компанії збирають офісну макулатуру та відпрацьовані батарейки. За звітний рік було зібрано 185 кг батарейок та 8176 кг макулатури.

Права людини, трудові відносини, протидія корупції

«Фармак» веде прозорий бізнес та діє виключно у правовому полі, в компанії впроваджено Антикорупційну програму, врегульовано практику приймання й давання ділових подарунків, створено анонімну лінію довіри Trust line.

У «Фармак» особлива увага приділяється створенню безпечних умов праці на кожному робочому місці, збереженню життя, здоров’я та захисту прав працівників. Компанія гарантує працівникам соціальну захищеність і дотримання норм законодавства про працю, чим опікуються Колективний договір та профспілка компанії.

У звітному році було проведено комплексну програму заходів для поліпшення умов праці, підвищення рівня пожежної безпеки та безпеки виробництв, рівня знань працівників, а також проведено заходи з профілактики виробничого травматизму та професійних захворювань. На виконання комплексної програми заходів з охорони праці було виділено понад 19 мільйонів гривень.

Соціальні проєкти

Компанія та Фонд Родини Жебрівських активно долучаються до благодійних та соціальних проєктів, а також розвивають культуру волонтерства всередині компанії.

З 2019 року компанія входить до Мережі Глобального Договору ООН України**,  та впроваджує принципи сталого розвитку у корпоративну культуру та бізнес-процеси компанії. Володимир Костюк, виконавчий директор «Фармак» входить до Наглядової Ради ГД ООН України.

«Кожна компанія робить свій внесок у досягнення Цілей сталого розвитку. Ми сподіваємося, що головна Ціль №16 «Мир та справедливість» буде якнайшвидше досягнута. Адже війна в одній країні унеможливлює побудову мирного та справедливого суспільства у всьому світі», – Володимир Костюк.

Детальну інформацію можна знайти у звіті за посиланням. 

*Споживання енергоносіїв на гривню випущеної продукції порівняно з 2020 роком

**Мережа Глобального договору ООН в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact (Глобального договору Організації Об’єднаних Націй).

Назад до новин

Ще більше новин