В компанії «Фармак» пройшов черговий День донора

В компанії «Фармак» пройшов другий День донора крові. Понад 50 працівників фармкомпанії здали кров для Київського обласного онкологічного центру для потреб хворих дітей. Захід відбувся наприкінці листопада у приміщенні медпункту «Фармак» і за підтримки виїзної бригади фахівців Київського обласного центру крові.

Окрім зданої крові, донори також взяли участь у благодійній акції та зібрали кошти на ліки для хворих дітей в рамках проекту «Таблеточки».

День донора крові в компанії «Фармак» було організовано без шкоди для виробництва, адже всі процеси завчасно налагоджуються із урахуванням відсутності донорів на робочому місці. Компанія повністю дотримується всіх вимог законодавства і забезпечує донорів не лише днем відпочинку у день здачі крові, а й додатковим днем відпустки.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».